Cookie beleid De Zwerver

De website van De Zwerver is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Wie is Wie

Correspondentie-adres: Zwanebloem 43, 2954 NH  ALBLASSERDAM

Accommodatie: Ingang aan de Veerdam (naast huisnummer 5) Parkeren: Parkeerterrein IHC, Smitweg 6, 2961 AW  Kinderdijk.
Telefoon: 078-6912840
Opgericht: 12-06-1933

Tenue → Shirt: Rood   Broek: Zwart   Kousen: Rood


 

  Bestuur      
  Voorzitter a.i. Rene Struijs 06-51368040 voorzitter@vvdezwerver.nl
  Secretaris: Monique Zwijnenburg 06-19419559 secretaris@vvdezwerver.nl
  Penningmeester: Pieter van Drongelen 06-20975295 penningmeester@vvdezwerver.nl
  Voetbal Technische Zaken: Jeroen Korteweg 06-13626557 vtz@vvdezwerver.nl
  Algemene zaken: René Struijs 06-51368040 algemenezaken@vvdezwerver.nl
  Jeugdzaken: Vertegenwoordigd
door VTZ
  vtz@vvdezwerver.nl
  Activiteitencommissie      
  Activiteiten: Zinnia Revet   activiteiten@vvdezwerver.nl
    Berthine van der Rhee   activiteiten@vvdezwerver.nl
  Wedstrijdsecretariaat      
  Senioren: Martin van Drongelen 06-23571960 wedstrijdsecretariaat@vvdezwerver.nl
  Jeugd: Ab van Driel 06-33971743 wedstrijdsecretarisjeugd@vvdezwerver.nl
  Dames/meidenvoetbal
geen wedstrijdzaken
René Struijs 06-51368040 damesvoetbal@vvdezwerver.nl
  Ledenadministratie Pieter van Drongelen 06-20975295 pvandrongelen@solcon.nl
  Club van 100 Claudia van Driel   drieletjes@kpnplanet.nl
         
  Sponsoring & Reclame René Struijs   sponsoring@vvdezwerver.nl
  Kleding & Materiaal Dionne van Est   materiaal@vvdezwerver.nl
  Redactie Miranda Ducaat   redactie@vvdezwerver.nl
  Kantine Zinnia Revet   kantine@vvdezwerver.nl
         
         
  Website Arie Deelen   webmaster@vvdezwerver.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!