Sponsors

Wie is Wie

Correspondentie-adres: Zwanebloem 43, 2954 NH  ALBLASSERDAM

Accommodatie: Ingang aan de Veerdam (naast huisnummer 5) Parkeren: Parkeerterrein IHC, Smitweg 6, 2961 AW  Kinderdijk.
Telefoon: 078-6912840
Opgericht: 12-06-1933

Tenue → Shirt: Rood   Broek: Zwart   Kousen: Rood


 

  Bestuur      
  Voorzitter: Arjan van Gemeren 06-53721775 voorzitter@vvdezwerver.nl
  Secretaris: Bram Geerling 06-36431210 secretaris@vvdezwerver.nl
  Penningmeester: Pieter van Drongelen 06-20975295 penningmeester@vvdezwerver.nl
  Voetbal Technische Zaken: Jeroen Korteweg 06-13626557 vtz@vvdezwerver.nl
  Algemene zaken René Struijs 06-51368040 algemenezaken@vvdezwerver.nl
  Jeugdzaken vacant   vtz@vvdezwerver.nl
  Activiteitencommissie      
  Activiteiten: Zinia Revet   activiteiten@vvdezwerver.nl
    Marloes Deelen   activiteiten@vvdezwerver.nl
  Wedstrijdsecretariaat      
  Senioren: Martin van Drongelen 06-23571960 wedstrijdsecretariaat@vvdezwerver.nl
  Jeugd: Ab van Driel 06-33971743 wedstrijdsecretarisjeugd@vvdezwerver.nl@vvdezwerver.nl
  Damesvoetbal Rene Struijs 06-51368040 damesvoetbal@vvdezwerver.nl
  Ledenadministratie Pieter van Drongelen 06-20975295 pvandrongelen@solcon.nl
  Club van 100 Claudia van Driel   drieletjes@kpnplanet.nl
         
  Sponsoring & Reclame René Struijs   sponsoring@vvdezwerver.nl
  Kleding & Materiaal Dionne van Est   materiaal@vvdezwerver.nl
  Redactie René Struijs   redactie@vvdezwerver.nl
  Kantine Bram Geerling 06-36431210 kantine@vvdezwerver.nl
         
         
  Website Arie Deelen   webmaster@vvdezwerver.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!